Боулінг
Боулінг є надзвичайно захоплюючою грою, яка об'єднує людей незалежно від віку, статі, соціального статусу, професії чи вподобань. Одним словом, ніяких обмежень, усе що потрібно – азарт, бажання та трішки наполегливості.

Боулінг це прекрасне місце для відпочинку усією сім'єю, зустрічі з друзями та колегами, активного відзначення важливих у Вашому житті подій. Для цього ресторан, Бар та Піца завжди раді приготувати для Вас та Ваших гостей
страви та напої на будь-який смак.
Не дивно що, боулінг найпопулярніше місце для проведення дитячих днів народження. Ми дбаємо про кожного Гостя та пропонуємо комфортну атмосферу, уважний сервіс. Також дізнавайтеся про турніри, які ми проводимо для дітей та дорослих.
Забронював стіл
Акції
День народження
Даруємо одну годину гри в боулінг в подарунок на день народження! Дорогі наші Іменинники! Замовляйте в Asti святковий стіл у свій день народження та отримуйте сертифікат на 1 годину гри в боулінг!

* Акція діє у день народження та протягом тижня після, на 1 доріжку та при наявності документа, що підтверджує дату народження. Сертифікат діє протягом місяця з дня видачі, час гри має бути узгоджений з Адміністратором простору відпочинку Asti.
  Рекорд
  Побий рекорд відвідувачів боулінгу Аsti (753 бали за годину гри станом на сьогодні) і отримуй піцу Маргарита безкоштовно. Ми хочемо, щоб Ви навчилися грати, любили боулінг та смачно поїли!
  Корпоративне замовленн
  При корпоративному замовленні боулінгу – знижка до 15%:

  • 5% (одночасно 3 доріжки на 1 годину)
  • 10% (одночасно 4 доріжки на 1 годину)
  • 15% (одночасно 5 доріжок на 1 годин
      Студентський и шкільний тарифи
      Будні: 12.00-18.00 – знижка 15%
      Вихідні: 12.00-15.00 – знижка 15%

      Діють лише за наявності студентського/учнівського квитка. наявності студентського/учнівського квитка обов'язкове у більшості гравців на доріжці. Даний тариф акційний, він не пересікається з іншими акціями (дні народження тощо).

      Замовленн
      Зроби замовлення з меню на суму 1500 грн. та отримуй отримуй сертифікат на 1 годину гри в боулінг від Asti.

      * Сертифікат діє протягом місяця з дня видачі, час гри має бути узгоджений з Адміністратором простору відпочинку Asti.

      Пляшка Пепсі у подарунок
      З 12.00 до 18.00 у будні при грі у боулінг - пляшка Пепсі у подарунок кожному гравцю.